Volební program

19. 04. 2003

Domů
Volební program
Zákony strany
Zprávy ze schůzí
Galerie fotografií
Kádrové rezervy

 

Volební program SPK
byl odstraněn, protože bývalý předseda řekl, že to je píčovina.
10.9.2011 byl znovu  přidán, protože to chtěl bývalý předseda.
Preambule:
SPK je strana ryze českou založená za účelem kolekivní konzumace a hodnocení věpřových kolen a kvalitních českých piv. Je stranou, která nemá mocenské ambice, nicméně v případě volebního úspěchu má mezi sebou kvalitní osobnosi, které jsou schopni zastat důležité funkce ve vládě, v parlamentu i jinde.

Spřátelené strany
názorově spřátelené strany jsou např. Strana přátel piva, Nezávislá iniciativa (dříve NEI), Strana přátel tatarského bifteku, ...

Program pro školství
Jsme stranou pro obnovení tělesných trestů ve školách, pro obnovení poškoláctví a pro zavedení zodpovědnosti rodičů za děti. Žáci by se měli mimo jiné vzdělávat i v pivoznalectví, správnému stolování, gurmánství. Žákyně pak i správné přípravě jídel české kuchyně a návyku i jiných důležitých domácích prací.

Program pro zdravotnictví
Zavést pokladenský systém (ať každý ví, co zdraví stojí a sám si pak vymáhá peníze na své pojišťovně). Povolit užívání piva, becehrovky, fernetu, rumu popř. i marjánky jako léku na některé nemoci, třba i částečně hrazené pojišťovnami. Léčbu bulémie, chorobné abstinence a podobných nesmyslů některých lidí nehradit vůbec. Přehodnostit význam živočišných tuků jako potřebných pro zdravý vývoj normálního jedince.

Program pro zemědělství
Zvýšenou spotřebou masa, především vepřového, zvýšit zemědělskou produkci a tím zvýšit jeho rentabilitu, omezit dodávky zemědělců z jiných států, zastavit dotaci zemědělského podnikání (či jinak jej zvýhodňovat). Omezit produkci údajně zdravé stravy, jako jsou ovesné klíčky, brokolice, špenát, pohanka, soja, atp., neboť výrobky z těchto plodin stejně nejsou k žrádlu.
Snížit spotřební daň na české lihoviny, víno a pivo a tím zvýšit jejich produkci. naopak zavést vyšší spotřební daň na takové nápoje, jako je mrkvový džus, odtučněné mléko, rajčatový džus či jiné odporné nápoje.

Program pro armádu
Zachovat všeobecnou branou povinnost, pravidelná vojenská cvičení(14denní), nicméně armádu profesionalizovat
. Zrušit modré knížky pro simulanty, jehovisty a naopak tyto flákače zaměstnat v armádě na dva roky, aby věděli, " vo čem je řeč". PTP zřídit pro ty, kteří mají za sebou kriminál nebo se vyhýbají práci. Vepřové koleno v armádní kuchyni by mělo být na jídelníčku alespoň 1x měsíčně.

Sociální politika
Zavést majetková přiznání zavést pro ty, co po státu něco chtějí, zjednodušit daňové přiznání, některé daně zrušit (daň z převodu
nemovitostí, darovací daň), sjednotit daňovou sazbu. Zrušit důchodové pojištění a nechat na zodpovědnsoti každého jedince, jaký chce (nebo zda vůbec chce) mít důchod. Zrušit fond na podporu zaměstnanosti - stejně pracáky nic pro nikoho neseženou. Výši zdravotního pojištění ponechat na dobrovolnosti každého jedince (povinná jen minimální částka). Větší sazba pro pravidelné kuřáky, feťáky, odporné abstinenty a notorické dietáře. Kdo nedělá, at nežere.

Romská otázka
Co to je? Neznáme pojem "rom". Jsme pro rovnoprávnou splečnost pro všechny rasy a pohlaví - stejná práva, stejné povinnosti.

 

Domů | Volební program | Zákony strany | Zprávy ze schůzí | Galerie fotografií | Kádrové rezervy

Tento server byl naposledy aktualizován dne 19. 04. 2003